Dostawa już od: 9.50 zł
Do darmowej wysyłki brakuje: 299.00
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

 • Odbiór osobisty: zapłata gotówką przy odbiorze zamówienia w siedzibie firmy:

  DWIE ŻABKI
  ul. Opolska 1 (Pod Miejską Biblioteką Publiczną Nr 1)
  44-335 Jastrzębie-Zdrój

  Godziny odbiorów:
  Pon-Pt: 10.00 - 16.00
  Weekendy i Święta: brak możliwości odbioru

  Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 795-868-725
  Możliwy jest także odbiór poza godzinami pracy po uzgodnieniu telefonicznym

 • Płatność przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Dwie Żabki zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

 • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku, na poczcie lub innej placówce realizującej przelewy. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę wraz z kosztami dostawy. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na Naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  DANE DO PRZELEWU:
  FHU BEMTO Mateusz Brocki
  ul. Opolska 1
  44-335 Jastrzębie-Zdrój
   

  Numer konta: 45 1140 2004 0000 3902 5022 0118 • Przelewem online (DOTPAY): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez DOTPAY S.A.

  Szybkie transfery:
  mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płacę z iPKONET, Przelew z BPH, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank, Pocztowy24, Płacę z PBS!

  Przelewy on-line:
  I
  NG Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy tradycyjny, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Getin Bank
 • Płatność kartą płatniczą (poprzez DOTPAY): po złożeniu zamówienia w sklepie i wyborze płatności Dotpay, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę DotPay.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma DotPay S.A., żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do Sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do Sklepu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami w celu dokonania zmiany formy płatności.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), po realizacji płatności (zaksięgowaniu na koncie Dotpay i potwierdzeniu zaksięgowania e-mailem) zamówienie jest pakowane i wysyłane w przeciągu 1-2dni roboczych

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji
Tel.: 795-868-725 (PN-PT 10.00-16.00)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl