Dostawa juz od: 9.50 zl
Do darmowej wysylki brakuje: 299.00 zl
do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

 • Odbiór osobisty: brak takiej możliwości, sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie przez internet.

 • Płatność przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Dwie Żabki zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.)

 • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku, na poczcie lub innej placówce realizującej przelewy. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę wraz z kosztami dostawy. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  DANE DO PRZELEWU:
  ROSMARO Robert Rosłoniec
  Zalesie 72
  05-600 Grójec
   

  Numer konta: 89 2490 0005 0000 4001 0012 7562 • Płatność przez PayPo (po wybraniu metody Przelewy24) - to system odroczonych płatności polegający na odroczeniu zapłaty dla konsumenta o 30 dni bez dodatkowych kosztów. 30 dni to także czas w którym możesz podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 4 wygodne raty: bez dodatkowych weryfikacji.

  Uwaga: system PayPo obsługuje zamówienia o wartości między 40-1000 zł

 

 • Przelewem online (Blue Media S.A.):  szybkie płatności elektroniczne, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

  Płatności Blue Media

Po złożeniu zamówienia w sklepie i wyborze szybkich płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę operatora zewnętrznego w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Blue Media S.A., żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do Sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do Sklepu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji skontaktuj się z nami w celu dokonania zmiany formy płatności.

 • Karty płatnicze (metoda płatności obsługiwana przez Blue Media S.A.):

Visa

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 • Karty płatnicze (metoda płatności obsługiwana przez Przelewy24):

W przypadku wybrania płatności kartą przez Przelewy24: operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 • Przelewem online (Przelewy24):  szybkie płatności elektroniczne, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest  PayPro S.A.

  Szybkie transfery:
  mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING, Płacę z iPKONET, Przelew z BPH, Pekao24 Przelew, Millennium Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Alior Sync, Eurobank Płatności Online, Płacę z Idea Bank, Pocztowy24, Płacę z PBS!

  Przelewy on-line:
  I
  NG Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy tradycyjny, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Getin Bank

Po złożeniu zamówienia w sklepie i wyborze szybkich płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę operatora zewnętrznego w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayPro S.A., żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do Sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do Sklepu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji skontaktuj się z nami w celu dokonania zmiany formy płatności.

 

 • Płatność poprzez Pay Pal (metoda płatności obsługiwana przez PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A): po złożeniu zamówienia w sklepie i wyborze płatności Pay Pal, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Pay Pal w celu dokonania płatności. Pamiętaj że ta forma płatności jest polecana, tylko jeśli posiadasz konto w Pay Pal.

 

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), po realizacji płatności (zaksięgowaniu na koncie PayPro S.A. lub Blue Media S.A. lub PayPal i potwierdzeniu zaksięgowania e-mailem) zamówienie jest pakowane i wysyłane w przeciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

Zakupy dla Żłobka, Przedszkola, Jednostki Oświatowej:

Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności (14 dni). Warunek: nabywcą jest Organ prowadzący z nadanym numerem NIP (np. Gmina, Miasto), odbiorcą: jednostka oświatowa. Jeśli nie ma wystarczającej ilości towaru w sklepie, prosimy o kontakt na mail (sklep.dwiezabki@gmail.com), w większości przypadków jesteśmy w stanie domówić brakujące rzeczy w hurtowniach.

 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Tel.: 605-374-454 (Pn-Pt 10.00-16.00) lub mail: sklep.dwiezabki@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl